LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Profesionalams
Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/vhosts/maidina.lt/httpdocs/index.php on line 202

Tame pačiame plote daugiau derliaus

Dauguma mūsų sprendimų yra orientuoti į efektyvesnį žemės panaudojimą. Padėsime Jums daugiau užauginti, daugiau išsaugoti, pasiekti aukštesnę derliaus kokybę. Tai vienintelis kelias mūsų žemės ūkiui atlaikyti konkurencinę kovą su Europos ūkininkais.

 
Laistymo sistema leidžia sumažinti augalų priežiūros
kaštus, apsaugoti derlių nuo kintančių gamtos
sąlygų, realiu laiku stebėtį dirvožemio būklę.

 


 

Kuo galime būti naudingi:

Surinkome dažniausiai užduodamus klausimus bendrajaunt su Lietuvos ūkininkais. Pateikiame spredimų kryptis ir kaip Jums pasieki geresnių rezultatų.

 

•  Kodėl yra mažas derlius ir nedidelis pelnas? Ar Jūs analizavote dėl kokių priežasčių taip yra? Ko trūksta?
•  Kaip sumažinti trąšų, vandens, elektros ar kuro sąnaudas? Prasminga yra ieškoti būdų kaip šias išlaidas sumažinti, nedarant neigiamos įtakos derliaus kokybei ir kiekiui. Kokiu būdu tai padaryti?
 

•  Kodėl derlius neturi prekinės išvaizdos? Nors investuota buvo nemažai, bet surinktą derlių tenka parduoti mažesne kaina, dėl prekinės išvaizdos nebuvimo. Kaip išspręsti šią problemą? Ką reikia keisti?
•  Kaip apsaugoti augalus nuo šalnų? Įdėjote daug darbo, lėšų, žinių, vilčių. Tačiau yra didelis pavojus, galintis paleisti Jūsų visą įdirbį perniek – pavasario šalnos.
 

•  Ką daryti jeigu nėra vandens šaltinio laistymui? Kaip sukurti vandens šaltinį laistymui?
•  Ką daryti, jeigu Jūsų laukai yra toli ir nežinote, kada juos laistyti? Ką daryti tokioje situacijoje? Kokie būdai gali pagerinti laistymo kokybę?
 


 

Aktualijos

Tai kas svarbu dabar. Sužinokite svarbiausias naujienas laistymo srityje. Taikykite jas ir išlikite konkurencingi.

 

Aktualu

Automatinė laistymo sistema

Vanduo atlieka labai svarbų vaidmenį augalų gyvenime. Garuodamas nuo augalų paviršiaus jis skatina medžiagų apykaitą, o tirpindamas maistingąsias medžiagas, esančias dirvožemyje, padeda augmenijos šaknims jas įsisavinti.

Naujas produktas

Oro sąlygos realiu laiku

Kuris iš mūsų nepasvajodavome apie laistymo sistemą, kuri už mus ne tik laistytų, bet ir žinotų, kada tai daryti. Pagaliau šito sulaukėme – viena iš pasaulyje didžiausių laistymo sistemas kuriančių kompanijų „Irritrol“ pristatė savo klientams naujieną – realias oro sąlygas matuojančią sistemą „Climate Logic“.

Prekių katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų siūlomą asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti. 

 


Tel: +370 5 276 00 41
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +